O nas

Tłumaczenia, szkolenia z koreańskiej kultury biznesu i lekcje języka koreańskiego. Cała złożoność języka i kultury to jest właśnie to, co mogę zaoferować.

W swoich działaniach stawiam na profesjonalny poziom realizowanych zleceń, nowoczesne techniki i terminowość.

Tłumaczenia to moja pasja. Każde, nawet pojedyncze tłumaczenie stanowi dla mnie wyzwanie na miarę najlepszej jakości i zaangażowania.

Dbając o najwyższą satysfakcję klienta zapewniam dojazd do Twojej firmy. Szanuję czas moich klientów, dlatego to ja przyjeżdżam do klienta, a nie klient do mnie. Obecnie tłumaczę także online. Prowadzę także szkolenia z koreańskiej kultury biznesu, także online.

Ponadto, oferuję lekcje języka koreańskiego dla osób indywidualnych i w parach.

Posiadam bogate doświadczenie zarówno jako tłumaczka, jak i lektorka.

Ukończyłam filologię koreańską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Wrocławskim.

Na Uniwersytecie Wrocławskim uczę języka koreańskiego oraz gramatyki opisowej tego języka.

W trakcie wieloletniej współpracy z Koreańczykami w zakresie tłumaczeń z języka koreańskiego na polski lub angielski zdobyłam niebagatelne doświadczenie w relacjach z Koreańczykami, dlatego znajomość koreańskiej kultury pozwala mi rozwiązywać wiele problemów w relacjach pracowniczych w różnych firmach. Stąd pojawił się pomysł na prowadzenie szkoleń z koreańskiej kultury biznesu. Cieszą mnie efekty szkoleń, zwłaszcza polepszenie polsko-koreańskich relacji we współpracy oraz zrozumienie kultury współpracownika.

Koreańska kultura i język to moja pasja.

Marlena Oleksiuk